Radośnie na Balu Karnawalowym

Drukuj
Utworzono: 07 luty 2018 Odsłony: 39

Wieczorny bal karnawałowy zorganizowany przez nasz klub, zgromadził  licznie w sobotę 3 lutego dzieci z klubu, scholi parafialnej oraz całej parafii, młodzież i dorosłych w Wiejskim Domu Kultury w Paszkówce. Po przywitaniu miało miejsce przekazanie strojów dla dziewcząt z Sekcji Siatkówki przez sponsora - firmę LIDER Łukasz Kurnik z Krakowa. Prezes klubu, Wiesław Jaskuła podziękował firmie LIDER i przekazał pamiątkowy puchar za wspieranie po raz kolejny naszego klubu. W czasie balu wraz ze swoją trenerką, panią Moniką, zaprezentowały się w pokazie na scenie dziewczęta, uczestniczące w Bęczynie w zajęciach Zumby. Wielką radość i emocje wśród dzieci wzbudziły prezenty, a wśród nich olbrzymie pluszowe misie, które zostały rozlosowane pod koniec balu. Zdjęcia...

Tańce z wirtualnym trenerem z ekranu oraz animowane przez wodzirejów Edytę i Grzegorza Babskich, a także konkursy sportowe przeprowadzone przez trenerów Artura Znaja, Łukasza Łasaka i Pawła Holiznę wypełniły czas dobrej zabawy. Były również życzenia dla członka zarządu, Grzegorza Babskiego z okazji 50-tych urodzin oraz podziękowania dla sponsorów balu - ks. proboszcza Marka Holoty, rodziców dzieci uczestniczących w balu oraz dla tajemniczego darczyńcy. Organizatorzy przygotowali napoje i poczęstunek zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Dziękując za uczestnictwo w balu Zarzad Klubu serdecznie zaprasza do wszystkich sekcji sportowych oraz na imprezy organizowane przez klub POBIEDR.