Zimowy Obóz Sportowy w Rabce Zdroju - jeszcze 5 wolnych miejsc!

Drukuj
Utworzono: 18 październik 2017 Odsłony: 1230
Zapraszamy wszystkich chętnych chłopców (nie tylko naszych zawodników) w wieku od 10  do 15 roku życia na organizowany przez nasz klub w czasie ferii obóz sportowy. Termin 18.02-23.02.2018. Koszt - 900 zł od osoby. Zapisy trwają - są jeszcze wolne miejsca.
Zgłoszenia i więcej informacji pod nr  tel. 604 286 236.
Zapraszamy - jest jeszcze 5 wolnych miejsc!
 
W tym roku obóz organizujemy w nowym, jeszcze atrakcyjniejszym miejscu - UZDROWISKO RABKA ZDRÓJ już czeka

6 dni / 5 nocy w komfortowych warunkach w Ośrodku Wypoczynkowym ELA w Rabce Zdroju: przepyszna domowa kuchnia,basen, hala sportowa, lodowisko, stok narciarski, kręgle, tenis stołowy, piłkarzyki, ognisko z kiełbaskami, profesjonalna opieka sprawowana przez naszych trenerów, treningi, nauka/doskonalenie jazdy na nartach, opieka medyczna, ubezpieczenie - to wszystko przygotowujemy dla uczestników.
 
Zapraszamy i czekamy na zapisy - są jeszcze wolne miejsca.