Zapraszamy na obchody 5 lecia naszego klubu

Drukuj
Utworzono: 13 sierpień 2017 Odsłony: 203

UWAGA! z powodu załamania pogody piknik rekreacyjno-sportowy w Bęczynie został przełożony na niedzielę 3 września.

Z okazji 5 Rocznicy powstania Parafialnego Uczniowskiego klubu Sportowego POBIEDR serdecznie zapraszamy na uroczyste obchody tego wydarzenia. W niedzielę 20 sierpnia o godzinie 9.30 podczas mszy świętej w kościele parafialnym w Paszkówce podziękujemy Panu Bogu za 5 lat istnienia klubu i poprosimy o bożą opiekę na kolejne lata. Od godziny 13.00 na boisku klubowym sportowym w Bęczynie rozpocznie się Piknik Rekreacyjno-Sportowy z okazji Jubileuszu Pięciolecia Klubu. Zapewniamy wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Serdecznie zapraszamy na uroczyste obchody sympatyków naszego klubu, mieszkańców parafii, rodziców, aktualnych i byłych zawodników sekcji sportowych, sponsorów, trenerów oraz wszystkich, którzy chcą ciekawie i mile spędzić niedzielne popołudnie.