Dziękujemy za sportowy rok pracy

Drukuj
Utworzono: 28 czerwiec 2017 Odsłony: 99

Dziękujemy za cały rok pracy, treningów, emocji, radości i wspólnego bycia ze sobą. Składamy podziękowanie za wytrwałość w treningach, pasję i godne reprezentowanie naszego klubu wszystkim uczestnikom sekcji sportowych: Piłki Nożnej, Siatkówki, Szachów, Tańca Zumba, Turystyki. Trenerom dziękujemy za przekazywanie dobrych wzorców i wpajanie zasad sportowej rywalizacji. Rodzicom za to, że zaufali nam i wybrali dla swoich dzieci nasz klub. Dziękujemy sponsorom i wszystkim, którzy wspomagają Klub POBIEDR finansowo, rzeczowo, przez swoją pracę i dobre słowo.

Już dziś zapraszamy na kolejny rok sportowych radości i emocji, a na czas wakacyjnego wypoczynku życzymy dużo słońca i wspaniałego wypoczynku!

Zarząd P.U.K.S. POBIEDR