Aktualizacja: Letni obóz sportowy w Mrzeżynie dla dziewcząt i chłopców

Drukuj
Odsłony: 35

Zapraszamy wszystkich chętnych: dziewczęta i chłopców powyżej 10 roku życia (nie tylko naszych zawodników) na organizowany przez nasz klub w czasie wakacji obóz sportowy.

Termin: 07.07 - 14.07.2018. 8 dni/7 nocy.

Koszt: 1100 zł/osoba.

Zapisy u trenerów trwają - już dziś zaplanuj atrakcyjne wakacje. 

Czytaj więcej: Aktualizacja: Letni obóz sportowy w Mrzeżynie dla dziewcząt i chłopców

Wielkanoc 2018

Drukuj
Odsłony: 95

Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy wszystkim członkom i sympatykom naszego Klubu najserdeczniejsze życzenia Radości, Miłości i Pokoju oraz wspaniałych Świąt w rodzinnym gronie ze smacznym święconym i mokrym dyngusem.

Wesołego Alleluja!

Zarząd P.U.K.S. POBIEDR

Radośnie na Balu Karnawalowym

Drukuj
Odsłony: 319

Wieczorny bal karnawałowy zorganizowany przez nasz klub, zgromadził  licznie w sobotę 3 lutego dzieci z klubu, scholi parafialnej oraz całej parafii, młodzież i dorosłych w Wiejskim Domu Kultury w Paszkówce. Po przywitaniu miało miejsce przekazanie strojów dla dziewcząt z Sekcji Siatkówki przez sponsora - firmę LIDER Łukasz Kurnik z Krakowa. Prezes klubu, Wiesław Jaskuła podziękował firmie LIDER i przekazał pamiątkowy puchar za wspieranie po raz kolejny naszego klubu. W czasie balu wraz ze swoją trenerką, panią Moniką, zaprezentowały się w pokazie na scenie dziewczęta, uczestniczące w Bęczynie w zajęciach Zumby. Wielką radość i emocje wśród dzieci wzbudziły prezenty, a wśród nich olbrzymie pluszowe misie, które zostały rozlosowane pod koniec balu. Zdjęcia...

Czytaj więcej: Radośnie na Balu Karnawalowym

Zapraszamy dzieci na Bal Karnawałowy

Drukuj
Odsłony: 298

Zapraszamy na Bal Karnawałowy dla dzieci, który odbędzie się w sobotę 3 lutego 2018. Rozpoczniemy mszą św. o godz. 17.00 w kościele parafialnym w Paszkówce, a potem zabawa od 18.00 do 20.30 w Wiejskim Domu Kultury. Nie zabraknie dobrej muzyki, tańców, niespodzianek oraz jak przystało na zabawę klubu sportowego będą również gry i zabawy sportowe. Zapraszamy :)

Czytaj więcej: Zapraszamy dzieci na Bal Karnawałowy

Zimowy Obóz Sportowy w Rabce Zdroju - jeszcze 5 wolnych miejsc!

Drukuj
Odsłony: 1230
Zapraszamy wszystkich chętnych chłopców (nie tylko naszych zawodników) w wieku od 10  do 15 roku życia na organizowany przez nasz klub w czasie ferii obóz sportowy. Termin 18.02-23.02.2018. Koszt - 900 zł od osoby. Zapisy trwają - są jeszcze wolne miejsca.
Zgłoszenia i więcej informacji pod nr  tel. 604 286 236.