Zimowy Obóz Sportowy w Rabce Zdroju - jeszcze 5 wolnych miejsc!

Drukuj
Odsłony: 190
Zapraszamy wszystkich chętnych chłopców (nie tylko naszych zawodników) w wieku od 10  do 15 roku życia na organizowany przez nasz klub w czasie ferii obóz sportowy. Termin 18.02-23.02.2018. Koszt - 900 zł od osoby. Zapisy trwają - są jeszcze wolne miejsca.
Zgłoszenia i więcej informacji pod nr  tel. 604 286 236.

Nowy 2018 Rok

Drukuj
Odsłony: 22

Szczęśliwego Nowego Roku!

W styczniu również jeździmy na nartach i snowboardzie

Drukuj
Odsłony: 106

Zapraszamy dzieci, młodzież, dorosłych, całe rodziny do uczestnictwa w wyjazdach narciarskich i snowboardowych, organizowanych przez PUKS POBIEDR. Zadaniem wyjazdów jest przygotowanie się do sezonu zimowego, rozjazd i nauka jazdy na nartach i snowboardzie. Cel dodatkowy to dobra zabawa i spędzanie czasu na powietrzu. Wyjazd ma charakter rodzinny, dla chętnych możliwość stworzenia grup  i zajęcia z instruktorem. Przewidujemy tworzenie grup o różnym stopniu zaawansowania. 

Czytaj więcej: W styczniu również jeździmy na nartach i snowboardzie

Poświęcenie Kamienia Węgielnego pod budynek klubowy w Bęczynie

Drukuj
Odsłony: 183

W niedzielę 31 grudnia w czasie Mszy św. o godz. 11.15 ksiądz proboszcz Marek Holota poświęcił Kamień Węgielny pod budowę Centrum Rekreacyjno Turystycznego przy naszym boisku klubowym w Bęczynie. W 2018 roku mamy w planach wybudować budynek, który będzie zapleczem dla klubu POBIEDR i będzie także służył mieszkańcom całej parafii.  Zdjęcia z uroczystości...

Czytaj więcej: Poświęcenie Kamienia Węgielnego pod budynek klubowy w Bęczynie

Boże Narodzenie 2017

Drukuj
Odsłony: 24

Rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia przeżytych w Zdrowiu, Spokoju i Radości życzy

Zarząd Parafialnego Uczniowskiego Klubu Sportowego POBIEDR